Koolielu

Huviringid


Õpetaja

Ringi nimetus

Klass

Nädalapäev

 

 

 

 

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

1

I. Polyashova

Mänguline inglise keel

1. ja 2.

8:30-9:15

12:25-13:10

11:25-13:10

8:30-9:15

12:25-13:10

12:25-13:10

8:30-9:15

12:25-13:10

2

O. Lukk

Eesti keel

3.

 

13:25-14:10

 

13:25-14:10

 

3

O. Seppar

Eesti keel

3.

 

13:25-14:10

 

 

 

4

A. Baranovskaja

Eesti keel

3.

 

 

 

13:25-14:10

 

5

I. Shavkun

Vokaaliring „Laad“

2.-8.

13:15-15:00

13:15-15:00

 

 

 

6

G. Orlenko

Vokaaliring „Takt“

1.-9.

 

 

13:25-14:10

 

12:25-14:10

 

12:25-15:10

 

Näitering „Ovatsioon“

3.-6.

 

 

14:25-15:10

 

14:25-15:10

 

15:15-16:00

 

7

I. Sergejeva

Spordimängud

7.-9.

 

14:00-15:00

15:00-16:00

 

 

8

V. Šavkun

Spordiring

4.-9.

 

14:00-15:00

15:00-16:00

 

 

9

D. Tšesnokov

LEGO robootika ring

2.-5.

 

14:00-16:00

 

14:00-16:00

 

10

T. Gabova

Kunstiring „Mina olen võlur“

1.-8.

13:30-16:30

 

13:30-16:30

 

13:30-16:30

Õpetaja

Ringi nimetus

Klass

Nädalapäev

 

 

 

 

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

1

I. Polyashova

Mänguline inglise keel

1. ja 2.

8:30-9:15

12:25-13:10

11:25-13:10

8:30-9:15

12:25-13:10

12:25-13:10

8:30-9:15

12:25-13:10

2

O. Lukk

Eesti keel

3.

 

13:25-14:10

 

13:25-14:10

 

3

O. Seppar

Eesti keel

3.

 

13:25-14:10

 

 

 

4

A. Baranovskaja

Eesti keel

3.

 

 

 

13:25-14:10

 

5

I. Shavkun

Vokaaliring „Laad“

2.-8.

13:15-15:00

13:15-15:00

 

 

 

6

G. Orlenko

Vokaaliring „Takt“

1.-9.

 

 

13:25-14:10

 

12:25-14:10

 

12:25-15:10

 

Näitering „Ovatsioon“

3.-6.

 

 

14:25-15:10

 

14:25-15:10

 

15:15-16:00

 

7

I. Sergejeva

Spordimängud

7.-9.

 

14:00-15:00

15:00-16:00

 

 

8

V. Šavkun

Spordiring

4.-9.

 

14:00-15:00

15:00-16:00

 

 

9

D. Tšesnokov

LEGO robootika ring

2.-5.

 

14:00-16:00

 

14:00-16:00

 

10

T. Gabova

Kunstiring „Mina olen võlur“

1.-8.

13:30-16:30

 

13:30-16:30

 

13:30-16:30