Õppetöö

Olümpiaadide plaan


2021/2022. õa olümpiaadide ja ainevõistluste plaan

 

 

Matemaatika

25. september

Matemaatika lahtine võistlus

11. detsember

Matemaatika talvine lahtine võistlus

2. veebruar

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

17. märts

Matemaatikavõistlus „Känguru“

21.-23. märts

Matemaatikavõistlus Jänku-Juta I voor

24.-27. märts

Matemaatikavõistlus Jänku-Juta II voor

26.-27. märts

Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor

28.-31. märts

Matemaatikavõistlus Jänku-Juta III voor

 

Keemia

2. oktoober

Keemia lahtine võistlus

29. jaanuar

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

18.-19. märts

Keemiaolümpiaadi lõppvoor

20. märts

Rahvusvahelise keemiaolümpiaadi valikvõistlus I

 

Bioloogia

25. märts

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor (põhikool)

4.-10. aprill

Veebipõhine bioloogiavõistlus „Siniroheline maa“ I voor

11.-17. aprill

Veebipõhine bioloogiavõistlus „Siniroheline maa“ II voor

18.-24. aprill

Veebipõhine bioloogiavõistlus „Siniroheline maa“ I voor

20.-22. mai

Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor (põhikool)

 

Füüsika

13. november

Füüsika lahtine võistlus

12. veebruar

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

9. märts

Astronoomia veebiviktoriin Pulsar

9.-10. aprill

Füüsikaolümpiaadi lõppvoor

10. aprill

Astronoomia lahtine võistlus

22.-24. aprill

Põhja- ja Baltimaade füüsikaolümpiaad

 

 

 

Informaatika

11.-17. oktoober

Informaatika lahtine võistlus

8.-19. november

Informaatikaviktoriin KOBRAS I voor

5. detsember

Informaatikaolümpiaadi eelvoor

5.-6. veebruar

Informaatikaolümpiaadi lõppvoor

6. veebruar

Informaatikaviktoriin KOBRAS II voor

 

Geograafia

15. veebruar

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

6.-7. mai

Geograafiaolümpiaadi lõppvoor

 

 

Loodusteadus

18. september

Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor

26. november

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

7.-13. veebruar

Loogiline loodusteadus I voor

21.-27. veebruar

Loogiline loodusteadus II voor

7.-13. märts

Loogiline loodusteadus II voor

23.-24. aprill

Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor

 

Vene keel

13. jaanuar

Vene keel emakeelena olümpiaadi eelvoor (tööde esitamine)

7. märts

Vene keele emakeelena olümpiaadi lõppvoor

 

Inglise keel

26. jaanuar

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

7. märts

Inglise keele olümpiaadi lõppvoor

 

 

Eesti keel teise keelena

12. jaanuar

Eesti keel teise keelena olümpiaadi eelvoor (tööde esitamine)

18. märts

Eesti keel teise keelena olümpiaadi lõppvoor

 

Ajalugu

19. jaanuar

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor (põhikool)

5. märts

Ajaloo-olümpiaadi lõppvoor

 

Kunst 

19. veebruar

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

7. mai

Kunstiolümpiaadi lõppvoor

 

2021/2022. õa olümpiaadide ja ainevõistluste plaan

 

 

Matemaatika

 

Keemia

2. oktoober

Keemia lahtine võistlus

29. jaanuar

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

18.-19. märts

Keemiaolümpiaadi lõppvoor

20. märts

Rahvusvahelise keemiaolümpiaadi valikvõistlus I

 

Bioloogia

25. märts

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor (põhikool)

4.-10. aprill

Veebipõhine bioloogiavõistlus „Siniroheline maa“ I voor

11.-17. aprill

Veebipõhine bioloogiavõistlus „Siniroheline maa“ II voor

18.-24. aprill

Veebipõhine bioloogiavõistlus „Siniroheline maa“ I voor

20.-22. mai

Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor (põhikool)

 

Füüsika

13. november

Füüsika lahtine võistlus

12. veebruar

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

9. märts

Astronoomia veebiviktoriin Pulsar

9.-10. aprill

Füüsikaolümpiaadi lõppvoor

10. aprill

Astronoomia lahtine võistlus

22.-24. aprill

Põhja- ja Baltimaade füüsikaolümpiaad

 

 

 

Informaatika

11.-17. oktoober

Informaatika lahtine võistlus

8.-19. november

Informaatikaviktoriin KOBRAS I voor

5. detsember

Informaatikaolümpiaadi eelvoor

5.-6. veebruar

Informaatikaolümpiaadi lõppvoor

6. veebruar

Informaatikaviktoriin KOBRAS II voor

 

Geograafia

15. veebruar

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

6.-7. mai

Geograafiaolümpiaadi lõppvoor

 

 

Loodusteadus

18. september

Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor

26. november

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

7.-13. veebruar

Loogiline loodusteadus I voor

21.-27. veebruar

Loogiline loodusteadus II voor

7.-13. märts

Loogiline loodusteadus II voor

23.-24. aprill

Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor

 

Vene keel

13. jaanuar

Vene keel emakeelena olümpiaadi eelvoor (tööde esitamine)

7. märts

Vene keele emakeelena olümpiaadi lõppvoor

 

Inglise keel

26. jaanuar

Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor

7. märts

Inglise keele olümpiaadi lõppvoor

 

 

Eesti keel teise keelena

12. jaanuar

Eesti keel teise keelena olümpiaadi eelvoor (tööde esitamine)

18. märts

Eesti keel teise keelena olümpiaadi lõppvoor

 

Ajalugu

19. jaanuar

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor (põhikool)

5. märts

Ajaloo-olümpiaadi lõppvoor

 

Kunst 

19. veebruar

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

7. mai

Kunstiolümpiaadi lõppvoor

 

25. september

Matemaatika lahtine võistlus

11. detsember

Matemaatika talvine lahtine võistlus

2. veebruar

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

17. märts

Matemaatikavõistlus „Känguru“

21.-23. märts

Matemaatikavõistlus Jänku-Juta I voor

24.-27. märts

Matemaatikavõistlus Jänku-Juta II voor

26.-27. märts

Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor

28.-31. märts

Matemaatikavõistlus Jänku-Juta III voor