2023/2024. õa olümpiaadide ja ainevõistluste plaan
Matemaatika
23. september |
Matemaatika sügisene lahtine võistlus |
9. detsember |
Matemaatika talvine lahtine võistlus |
31. jaanuar |
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-12. klassile |
21. veebruar |
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-6. klassile |
21. märts |
Matemaatikavõistlus KÄNGURU |
23.-24. märts |
Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor 9.-12. klassile |
30. november |
Matemaatikavõistluse NUPUTA piirkondlikud voorud 5.-7. klassile |
17. veebruar |
Matemaatikavõistluse NUPUTA lõppvõistlus 5.-7. klassile |
25. mai-26. mai |
Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor 7.-8. klassile |
Keemia
30. september |
Keemia lahtine võistlus |
7. veebruar |
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-12. klassile |
15.-16. märts |
Keemiaolümpiaadi lõppvoor |
28. märts |
Keemiavõistlus Indikaator 2024 8.-12. klassile |
Bioloogia
10.-12. jaanuar |
Bioloogiaolümpiaadi koolivoor põhikoolile |
27. märts |
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor põhikoolile |
1.-7. aprill |
Põhikooli bioloogiaviktoriin SINIROHELINE MAA I voor |
8.-14. aprill |
Põhikooli bioloogiaviktoriin SINIROHELINE MAA II voor |
15.-21. aprill |
Põhikooli bioloogiaviktoriin SINIROHELINE MAA III voor |
17.-19. mai |
Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor põhikoolile |
Füüsika
2. detsember |
Füüsika lahtine võistlus |
10. jaanuar |
Füüsikavõistlus KAJAKAS |
9. veebruar |
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-12. klassile |
6.-7. aprill |
Füüsikaolümpiaadi lõppvoor |
7. aprill |
Astronoomia lahtine võistlus |
10. aprill |
Füüsikaviktoriin SPEKTER 8.-12. klassile |
|
|
Geograafia
13. veebruar |
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-12. klassile |
3.-4. mai |
Geograafiaolümpiaadi lõppvoor |
Loodusteadus
17. november |
Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor 7.-8. klassile |
5.-11. veebruar |
Põhikooli loodusteaduste viktoriin LOOGILINE LOODUSTEADUS I voor |
19.-25. veebruar |
Põhikooli loodusteaduste viktoriin LOOGILINE LOODUSTEADUS II voor |
4.-10. märts |
Põhikooli loodusteaduste viktoriin LOOGILINE LOODUSTEADUS III voor |
11.-12. mai |
Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor |
Vene keel
10. jaanuar |
Vene keel emakeelena olümpiaadi eelvoor (tööde esitamine) 9.-12. klassile |
4. märts |
Vene keel emakeelena olümpiaadi lõppvoor |
Eesti keel teise keelena
16. jaanuar |
Eesti keel teise keelena tööde esitamine 9.-12. klassile |
13. märts |
Eesti keel teise keelena olümpiaadi lõppvoor |
Ajalugu
15. veebruar |
Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor põhikoolile |
23. märts |
Ajaloo-olümpiaadi lõppvoor |
Tehnoloogia
15. märts |
Tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi piirkonnavoor |
12. aprill |
Tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi lõppvoor |
15.-19. aprill |
2. klasside liiklusteemaline võistlus LIIKLUSTARK 2024 (viktoriinid.ee) |
30. mai |
e-viktoriin OLEN RAHATARK! 4.-6. klassile (viktoriinid.ee JA Eesti) |